+38(067)-649-60-00
info@nrc-service.com.ua

Про нас

Історія:

В розпал реформ та оновлення ринку в Україні, 26 вересня 2000 року було започатковане приватне підприємство «НРЦ – Сервіс» («Ніжинський регіональний центр сервісу»). «НРЦ - Сервіс» існує вже 19 років і має певний авторитет наринку, який перевірений кризою і часом. Підприємство постійно вивчає ринки і пропонує якісну та недорогу продукцію. Керівництво підприємства завжди дотримується чесних правил бізнесу та європейського сервісу. Така стратегія має позитивні відгуки у клієнтів та партнерів, що надихає «НРЦ-Сервіс» дивитися з оптимізмом в майбутнє і відкриває нові можливості.

Стратегія:

«НРЦ – Сервіс» є стійким українським імпортером якісних продуктів харчування з Республіки Білорусь. Головною політикою підприємства є ціна і якість, гнучка система між постачальником та покупцем, індивідуальний підхід до кожного клієнта. За рахунок цих пріоритетів «НРЦ - Сервіс» стало основним постачальником якісних продуктів харчування Республіки Білорусь по всій Україні.

Партнерство:

Креативний підхід, вивчення ринку та стратегія «НРЦ – Сервіс» привели до партнерства з Білоруським виробником. Ознайомившись з ринком Білорусі, керівництво «НРЦ – Сервіс» у 2016 році підписує партнерську угоду з СП ВАТ «Спартак». Співпраця виявилася настільки продуктивною, що через три роки, в 2019 році, «НРЦ - Сервіс» заключає подібні  угоди з УП «Борисовський комбінат хлібопродуктів» (макаронні вироби ТМ «Пастораль») та ВАТ «Червоний Мозирянін». В такий спосіб підприємство «НРЦ –Сервіс» познайомило українських споживачів з якісною, корисною та недорогою продукцією братньої Республіки Білорусь.

Продукція:

«НРЦ - Сервіс» поставляє та продає тільки якісну продукцію. На сьогоднішній день головні позиції - це високоякісні шоколадні вироби, печиво, вафлі та інші солодощі від СП ВАТ «Спартак» і ВАТ «Червоний Мозирянін» та макаронні вироби високого ґатунку від «ТМ «Пастораль». Вся продукція сертифікована і має відповідні дозвільні документи. Продукція від постачальника «НРЦ- Сервіс» перевірена часом!

Логістика:

«НРЦ – Сервіс» має універсальну схему доставки продукції від виробника до споживача. Кожна поставка супроводжується відповідними документами і ретельно перевіряється перед відправкою та навіть під час транспортування. «НРЦ – Сервіс» доставляє Білоруську продукцію по всій території України. Доставка продукції відбувається як особистим транспортом, так і кур’єрськими службами: «Новою Поштою», «Делівері», «Нічним Експресом», «Укрпоштою». Якість та швидкість доставки - це також один із головних пріоритетів комплексу послуг «НРЦ-Сервіс».