Доставка та оплата

Для вашого комфорту ми пропонуємо різні способи оплати та доставки. З оптовими замовниками питання доставки продукції обговорюється в індивідуальному порядку.

Вибирайте зручний і економічний варіант доставки:

  • Самовивіз (товар можна забрати через 30 хвилин після оформлення замовлення або в зручний для вас час у рамках графіку роботи складу).
  • Доставка будь-якою кур'єрською службою України здійснюється через 1-3 дні після оформлення замовлення (на зручне клієнтові відділення кур'єрської служби).

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

Замовлення на суму понад 5000 гривень доставляються за рахунок компанії кур'єрською службою «Нова пошта» на вказане вами відділення.

Способи оплати:

  • Оплата готівкою кур'єру чи при самовивозі.
  • Оплата картою Visa/Mastercard безпосередньо на сайті.
  • Післяплата через сервіси кур'єрських служб доставки («Нова пошта», «Делівері», «Нічний експрес», «Укрпошта»).
  • Безготівкова оплата.

Комісія за переказ грошей при всіх способах оплати сплачується клієнтом.

Повернення та обмін продукції

Замовляючи доставку товару кур'єрськими службами («Нова пошта», «Делівері», «Нічний експрес», «Укрпошта»), при отриманні в обов'язковому порядку перевіряйте цілісність упаковки, зовнішній вигляд товару, його наявність і відповідність супроводжуючим документам. У разі пошкодження пакування або неповної комплектації замовлення рекомендуємо відмовитися від отримання товару і його оплати, склавши на місці акт-претензію.

Повернення придбаної у нас продукції здійснюється впродовж 14 днів з дня купівлі при наданні документів, що підтверджують оплату. Перед поверненням переконайтеся, що пакування не пошкоджено, заводське маркування товару збережено і продукція не використовувалась.