+38(067)-649-60-00
info@nrc-service.com.ua

Виробники

Заснована у 1924 році як фабрика «Просвіт», білоруська фабрика «Спартак» добре відома і всередині країни, і за її межами.  СП ВАТ «Спартак» - один з найбільших виробників кондитерських виробів і напівфабрикатів власного виробництва в Республіці Білорусь, що випускає близько 350 найменувань кондитерських виробів, включаючи вироби лікувально-профілактичної дії.
Кондитерські вироби виробляються з високоякісної  і натуральної сировини. Натуральна сировина, сучасне високотехнологічне обладнання і бажання створити смачний і корисний продукт допомагають отримати ласощі, які вигідно відрізняють висока якість, чудовий смак і неординарність виконання.

Філія «Борімак» УП «Борисовський комбінат хлібопродуктів» ВАТ «Мінськоблхлібопродукт» найбільший виробник макаронних виробів в Республіці Білорусь.В даний час філія «Борімак» - це сучасне, оснащене новітнім обладнанням підприємство. На філії «Борімак» освоєний випуск більш 40 видів макаронних виробів, відомих під ТМ «Пастораль». Не залишилися без уваги і найменші споживачі. Для дітей філія «Борімак» пропонує макаронні вироби «Зоряна казка», «Алфавіт», і «Веселі звірята», що представляють собою поєднання різноманітних фігурок космічної тематики, букв і тварин сафарі. Відповідно вони викликають у малюків інтерес і бажання фантазувати. Смачні, поживні і прості в приготуванні макаронні вироби ідеальні для сучасного інтенсивного ритму життя. Різноманітність форм робить макаронні вироби ще більш привабливою стравою. Висока якість продукції, що випускається - запорука успіху підприємства!


ВАТ «Червоний Мозирянін» - білоруське підприємство, виробник та реалізатор таких груп кондитерських виробів як: зефір, мармелад, пастила, цукерки та ірис. Відмінними рисами цукрових кондитерських виробів ТМ «Червоний Мозирянін»  є богатство рецептури, свіжість, гідний смак, широкий асортимент, застосування натуральних добавок, відсутність консервантів.

Продукція фабрики виготовляється тільки з натуральної і якісної сировини. ВАТ «Червоний Мозирянін» є сьогодні єдиним в Республіці Білорусь виробником пастили, двоколірних зефірів і зефірів з начинкою. Продукція підприємства відома і улюблена як в Республіці Білорусь, так і за її межами.


Найвідоміший білоруський виробник чипсів і снеків - фабрика "Белпродукт", з 22-річним досвідом виробництва чипсів і снеків. Підприємство випускає чипси в пластинках «MEGA CHIPS», високоякісну продукцію з натуральної картоплі «БУЛЬБА CHIPS» і «БУЛЬБА STICKS», пелетні картопляні чипси «ПРЕМ'ЄР», снеки «Прем'єр», кукурудзяні палички «ПРЕМ'ЄР». Сучасне, багатопрофільне підприємство, у своєму виробництві використовує високоякісну, екологічно чисту сировину з Німеччини, Польщі, Білорусі та мінімум домішок, обсмажування продукції відбувається тільки на соняшниковій олії.
За два десятиліття завдяки постійному вдосконаленню технології виробництва і широкого впровадження автоматизації, підприємство досягло найвищого рівня якості продукції, що випускається, що підтверджується щорічними нагородами на міжнародних дегустаційних конкурсах. Випуск якісної і затребуваної продукції протягом ряду років дозволяє ТОВ «Белпродукт» впевнено займати позицію лідера вітчизняного ринку снеків.